CASTOR BENJI 7. narozeniny

CASTOR BENJI 6. narozeniny

CASTOR 5. narozeniny

Záznamy: 1 - 2 ze 7

CASTOR 4. narozeniny

Záznamy: 1 - 2 ze 8

CASTOR BENJI Dorly Snowflake Fell "Benji"                                pejsek/male

 

Jméno CASTOR bylo vybráno podle pojmenování hvězd a je to latinské pojmenování 2. nejjasnější hvězdy v souhvězdí Blíženců a jedné z nejjasnějších hvězd na obloze. Druhé jméno vybrala majitelka.

22.9.2020 4. narozeniny

 
 

23.11.2016 Genetické vyšetření PRA-PRCD s výsledkem: A Zdravý homozygot

 

22.11.2016 jsem u nové majitelky!

13.11.2016 Po ostříhání je třeba se odreagovat a potrestat uzel...

3.11.2016 návštěva budoucí majitelky s rodinou

15.12.2016 Dopísek od Castorka

"Milá první paničko, už jsou to tři týdny co jsi mě poslala do světa a proto jsem se rozhodl, že ti svými psími slovy napíšu jak se mi daří, abys o mne neměla starost.
Se svou novou smečkou, kterou jsi mi vybrala jsem nadmíru spokojený. Snad jediné co bych jim vytkl je česání a taky by mohli přidat víc her neboť se občas stává, že si musím hrát sám, protože někdo z těch mých dvounožců doma chybí nebo se věnuje jiným pro mě naprosto neužitečným věcem, jako je např. chození do práce.
Můj denní program vypadá asi tako:
Vstávám kolem půl sedmé a hned vyrážím na procházku. Po příchodu domů na mne čeká plná miska granulí, kterou spořádám na etapy. Jak mí dvounožci postupně vstávají každého po ránu hezky proženu. Hračku si můžou vybrat (nejlepší jsou papuče, hadry a smeták). Buď zápasíme, aportujeme nebo se přetahujeme. V průběhu her odbíhám k misce s granulemi - nechci zůstat hlady, ale taky rozhodně nechci o nic přijít. Až ty své dvounožce všechny unavím, jdu si na chvíli lehnout.
Kolem jedenácté jsem ovšem zase vzhůru. Po probuzení většinou opět vyrážím na procházku. Ovšem než se dvounožci stačí nachystat, loužička bývá vyceděna zpravidla doma. Oni to nesou nelibě, zato mě to vůbec nevadí protože se venku nemusím zdržovat zbytečnostmi a můžu se věnovat daleko důležitějším věcem jako jsou šišky a klacíky.
Po příchodu domů kam se vždycky nesmírně těším na mě čeká opět plná miska masa s nějakými minerály a řasami, které bych nejraději vynechal. Ale jak se říká hlad je nejlepší kuchař.
Odpoledne dostávám svačinku v podobě sýru či tvarohu (ten mi moc nejede), ale včera večer jsem od paničky dostal Mozzarelu a ta mi tak chutnala, že jsem si ještě přidal.
A večer tak na chuť dostávám pomleté kostičy bez těch protivných sypkých věcí.
Na procházy vyrážím ještě kolem půl třetí, půl šesté a potom ještě v noci kolem deváté. Pořád nechápu proč naši chtějí, abych loužičky dělal venku. Doma je doma ne?
Pokud jde o psí kamarády tak ti pro mé skotačení zatím nemají přiliš pochopení. Zkouším do nich cvrnkat nosem, běhám kolem nich v kruzích ale oni pořád stojí a nic s nimi není. Zatím jsem nepotkal psího kamaráda, který by měl pro mé štěněcí skotačení pochopení. Zato jsem potkal jednu psí dámu která se mnou hned vyběhla prý mám přijít až se naučím zdravit a dělat loužičky venku.
Tak nevím co pořád všichni s těmi loužičkami mají...
Všechny vás zdravím Váš Castorek/Benji"

Fotogalerie

Záznamy: 1 - 4 ze 50