Novinky

Slovinsko CAC + 2x CACIB ROGLA 1.-3.7.2022

04.07.2022 15:29

DIADEM třída otevřená 3xExc1, 3x CAC SLO, 1x Best male + BOS, 2x CACIB, Slovinský šampion a splněny podmínky pro titul C.I.B., JUTTA třída otevřená 3x Exc1, 3x CAC SLO, 1x Best bitch + BOB, Slovinský šampion

rozhodčí Maja Korošec SI, Ivan Vasiljevič RS, Boris Špoljarić HR

KV KCHP Tišnov 25.6.2022

25.06.2022 21:05

DIADEM třída čestná V1, FLORA třída dorostu N1, JUTTA třída vítězů V1, rozhodčí Michael Ganzer SVE

Slovensko MVP Nitra dog expo 2022 10.-12.6.2022

12.06.2022 23:35

DIADEM třída vítězů 1x VD1, 2x V1+CAC SK, 1x Res. CACIB, JUTTA třída vítězů 1x VD1, 2x V1+CAC SK, 2x Res. CACIB, nový Slovenský šampión krásy, FLORA třída dorostu 3x VN1, 3x PUPPY BOB, Grand Prix Slovakia Puppy Winner 2022, nový Slovenský šampión krásy štěniat, rozhodčí Ann Ingram IE & Ondrej Dudáš SK & Robert Kotlár HU

 

Májová KV pudlů a VKP KPaCHP Lysá nad Labem 29.5.2022

29.05.2022 23:27

DIADEM třída vítězů V1, CAC, CHKCH, 3. nejl. trpasličí pes, nový Šampion šampionů KPaCHP, FLORA třída dorostu VN1, DKCH, 3. nejl. dorost fena, nový Dorost šampion KPaCHP, JUTTA třída otevřená V1, CAC, KCH, 4. nejl. trpasličí fena, 2. nejl. kontinentální střih

 

MVP Litoměřice 22.5.2022

22.05.2022 22:00

DIADEM třída vítězů V1, CAC, FLORA třída dorostu VN1, JUTTA třída vítězů V1, CAC, rozhodčí Olga Dolejšová, 95 pudlů

OKV KCHP Kojice 21.5.2022

22.05.2022 21:55

DIADEM třída vítězů V1, ČŠŠ, splněny podmínky pro přiznání titulu Šampion šampionů KCHP, FLORA třída dorostu VN1, JUTTA třída vítězů V1, ČŠŠ, rozhodčí Naďa Klírová, 64 pudlů

Krajská Pojizerská výstava psů & KV pudlů Pudl klubu Mladá Boleslav 8.5.2022

09.05.2022 23:34

DIADEM třída vítězů V1, FLORA třída dorostu VN1, JUTTA třída vítězů V1, CAC, DORLY třída veteránů V1, ČCHS, BOV, Vítěz třídy veteránů, rozhodří Jaroslava Ovesná

Krajská výstava psů & OKV pudlů KCHP Olomouc FLORINKA 7.5.2022

09.05.2022 23:20

DIADEM třída vítězů V1, ČŠŠ, FIESTA třída dorostu VN1, ČDŠ (majitel Petra Chudejová), FLORA třída dorostu VN2, JUTTA třída vítězů V1, ČŠŠ, DORLY třída veteránů V1, ČVŠ, Nejlepší fena třídy veteránů a 2. Nejlepší veterán výstavy, 

rozhodčí klubové výstavy Petra Plisková Ulrichová, rozhodčí závěrečné soutěže o nejlepšího veterána výstavy Hana Ahrens

 
 

Slovinsko 2x CACIB Maribor 16.-17.4.2022

18.04.2022 21:26

DIADEM open class 2x Exc1+CAC SLO+ Best male + Res. CACIB, FLORA puppy class 2x Very promising1+Best puppy, JUTTA open class 2x Exc1+CASC SLO+Best female

rozhodčí Željko Gajič SI & Monika Skok HR

Slovinsko Special club show for toy breeds and poodles Maribor 16.4.2022

18.04.2022 21:18

rozhodčí Nikola Smolic HR :-( už nikdy víc! (náhrada za nepřítomoluu paní rozhodčí Anna Albrigo IT)

JUTTA open class VG1, FLORA puppy class promising1, DIADEM open class  

Záznamy: 1 - 10 ze 214
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>