Novinky

Polsko MWP CACIB Konopiska 20.7.2019

21.07.2019 22:00

JUTTA třída mladých - Exc1, Mladý vítěz, DORLY třída veteránů - Exc1, Veterán vítěz, DIADEM mezitřída - VG1, rozhodčí Malgorzata Supronovicz PL

DIADEM                            JUTTA                                           DORLY

Slovensko Klubová a Speciální výstava SKCHP (2x CAC) Kamenný Mlyn 29.-30.6.2019

02.07.2019 22:43
DORLY třída veteránů 2x V1, 1x Veteran BIS, 1x BOS, JUTTA třída dorostu 2x VN1, nový Slovenský šampion štěniat, BOREAS třída šampionů 2x V1, 1x CAC SK, nový Slovenský výstavní šampion, DIADEM mezitřída 1x VD, 1x V2, Res CAC SK, rozhodčí Tijana Konrad (SRB) & Marieke van Veluw (Hol), 52 pudlů oba horké dny
Konkurence BOB a BOS a Dorly jako nejlepší veterán
DIADEM                                                                                   BOREAS
DIADEM v konkurenci skončil druhý
DORLY třída veteránů 2x V1, 1x Veteran BIS, 1x BOS, JUTTA třída dorostu 2x VN1, nový Slovenský šampion štěniat, BOREAS třída šampionů 2x V1, 1x CAC SK, nový Slovenský výstavní šampion, DIADEM mezitřída 1x V2, Res CAC SK, rozhodčí Tijana Konrad (SRB) & Marieke van Veluw (Hol)

KV CAC KCHP Brno 22.6.2019

22.06.2019 22:48

DIADEM třída otevřená - V1, CAC, ČKŠ, Nejlepší bílý pes, JUTTA třída dorostu - VN1, ČDŠ, nový Dorost šampion KCHP, DORLY třída veteránů - V1, ČVŠ, VBOS, Nejlepší fena třídy veteránů, rozhodčí Jean Francois Vanaken, 82 pudlů

 

Májová speciální výstava pudlů KPaCHP Lysá nad Labem 26.5.2019

27.05.2019 21:00

DIADEM třída otevřená V1, CAC, KCH, BOREAS třída čestná V1, JUTTA třída dorostu VN1, DKCH, nový Dorost šampion KPaCHP, DORLY třída veteránů V1, VKCH, BOV, rozhodčí Srdan Vujović (SRB), 68 pudlů

   DIADEM                                              DIADEM 3. nejlepší pes (dole)                                            BOREAS
 JUTTA                                         DORLY ResBISS veteran (dole)                                            DORLY

MVP NORD BOHEMIA CANIS Litoměřice 19.5.2019

19.05.2019 21:20

DIADEM mezitřída V1, JUTTA třída dorostu VN1, rozhodčí Mgr. Božena Ovesná

OKV KCHP Vysočany 18.5.2019

19.05.2019 21:14

DIADEM třída mladých - V1, ČMŠ, nejlepší mladý bílý pes, nejlepší mladý pes, nový Mladý šampion KCHP, BOREAS třída čestná - VD1, JUTTA třída dorostu - VN1, DORLY třída veteránů - V1, ČVŠ, rozhodčí Olga Dolejšová, 46 pudlů

Slovensko MVP CACIB-FCI Lučenec 5.5.2019

06.05.2019 21:33

DIADEM mezitřída: Exc1+CAC+CACIB v konkurenci ze 3 psů,BOB !!! BOREAS třída šampionů: Exc1+CAC,JUTTA třída dorostu:  VP1, rozhodčí Patrícia Danková SK 

Slovensko MVP CACIB-FCI Lučenec 4.5.2019

06.05.2019 21:27

DIADEM mezitřída: Exc1+CAC+ResCACIB za interšampionem, BOREAS třída šampionů: Exc1+CACJUTTA  třída dorostu: VP1, rozhodčí Katalin Radvánszky HU

Slovinsko CACIB POHORJE 21.4.2019

22.04.2019 22:44

DIADEM mezitřída Exc1, CAC SLO, nový Slovinský Junior šampion, Rez. CACIB, BOREAS třída otevřená Exc1, JUTTA třída dorostu VP1, Best Puppy, DORLY třída veteránů Exc1, BOV, rozhodčí Juha Kares FI

Slovinsko SPECIALNA RAZSTAVA ZA PRITLIKAVE PASME 20.4.2019

22.04.2019 22:24

DIADEM mezitřída Exc1, CAC SLO, Club Winner, BOS, BOREAS třída otevřená Exc1, CAC SLO, JUTTA třída dorostu VP1, DORLY třída veteránů Exc1, Veteran club winner, BOB, rozhodčí Heather Lamont IE

       DORLY                                                   DIADEM                                                JUTTA
 
Záznamy: 1 - 10 ze 158
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>